Platforma e-laerningowa KOCISZEW

Nie jesteś zalogowany(a) (Zaloguj się)

Dostępne kursy

Klasa 0
Prowadzący: Katarzyna Rogaczewska
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Bożena Kryza
Prowadzący: Bogusława Hańczka
Prowadzący: Marzenna Tokarczyk
Zajęcia dla dzieci.
Klasa I
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Bożena Kryza
Prowadzący: Bogusława Hańczka
Prowadzący: Marzenna Tokarczyk
Prowadzący: Ilona Grzelak
Lekcje dla uczniów.
Klasa II
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Bożena Kryza
Prowadzący: Bogusława Hańczka
Prowadzący: Marzenna Tokarczyk
Prowadzący: Ilona Grzelak
Prowadzący: Marianna Kwiatkowska
Lekcje dla uczniów.
Klasa IV
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Małgorzata Kędziak
Prowadzący: Dorota Telążka
Prowadzący: Monika Maślikowska-Stępień
Prowadzący: Bożena Kryza
Prowadzący: Małgorzata Słomczyńska
Prowadzący: Anna Kalwinek
Prowadzący: Bogusława Hańczka
Prowadzący: Marzenna Tokarczyk
Lekcje dla uczniów.
Klasa III
Prowadzący: Bożena Kryza
Prowadzący: Małgorzata Słomczyńska
Prowadzący: Bogusława Hańczka
Prowadzący: Marzenna Tokarczyk
Prowadzący: Marianna Kwiatkowska
Lekcje dla uczniów.
Punkt Przedszkolny
Prowadzący: Agnieszka Młynarczyk
Prowadzący: Marzenna Tokarczyk
Zajęcia dla dzieci.
KlasaV
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Małgorzata Kędziak
Prowadzący: Dorota Telążka
Prowadzący: Monika Maślikowska-Stępień
Prowadzący: Bożena Kryza
Prowadzący: Małgorzata Słomczyńska
Prowadzący: Anna Kalwinek
Prowadzący: Bogusława Hańczka
Prowadzący: Marzenna Tokarczyk
Lekcje dla uczniów
Klasa VI
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Małgorzata Kędziak
Prowadzący: Dorota Telążka
Prowadzący: Monika Maślikowska-Stępień
Prowadzący: Bożena Kryza
Prowadzący: Małgorzata Słomczyńska
Prowadzący: Anna Kalwinek
Prowadzący: Bogusława Hańczka
Prowadzący: Marzenna Tokarczyk
Lekcje dla uczniów.
Klasa VII
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Małgorzata Kędziak
Prowadzący: Dorota Telążka
Prowadzący: Monika Maślikowska-Stępień
Prowadzący: Bożena Kryza
Prowadzący: Małgorzata Słomczyńska
Prowadzący: Anna Kalwinek
Prowadzący: Bogusława Hańczka
Prowadzący: Aneta Kita
Prowadzący: Marzenna Tokarczyk
Lekcje dla uczniów
klasa VIII
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Małgorzata Kędziak
Prowadzący: Dorota Telążka
Prowadzący: Monika Maślikowska-Stępień
Prowadzący: Bożena Kryza
Prowadzący: Małgorzata Słomczyńska
Prowadzący: Anna Kalwinek
Prowadzący: Bogusława Hańczka
Prowadzący: Aneta Kita
Prowadzący: Marzenna Tokarczyk
Prowadzący: Andrzej Tarka
Lekcje dla uczniów
Informatyka_kl_VI_2019/2020
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Marzenna Tokarczyk
Lekcje dla uczniów.
Informatyka_kl_V_2019/2020
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Marzenna Tokarczyk
Lekcje dla uczniów.
Informatyka_kl_VII_2019/2020
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Marzenna Tokarczyk
Lekcje dla uczniów.
Informatyka_kl_VIII_2019/2020
nauczyciel: Jacek Malinowski
nauczyciel: Jacek Malinowski
nauczyciel: Marzenna Tokarczyk
Kurs wymaga klucza dostępu do kursu
Wpisz tutaj krótki opis kursu
informatyka_kl_IV 2019/2020
nauczyciel: Jacek Malinowski
nauczyciel: Jacek Malinowski
nauczyciel: Marzenna Tokarczyk
Lekcje dla uczniów.
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy VIII grupa XVI
Prowadzący: Anna Kalwinek
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy VIII
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy VI grupa XV
Prowadzący: Anna Kalwinek
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy VI
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy IV grupaXIV
Prowadzący: Anna Kalwinek
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy IV
Zajęcia chemia drogą eksperymentu klasaV grupa 13
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Małgorzata Dylewicz
Wpisz tutaj krótki opis kursu
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy I grupa II
Prowadzący: Bożena Kryza
Prowadzący: Jacek Malinowski
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy II
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy II grupa I
Prowadzący: Jacek Malinowski
Prowadzący: Marianna Kwiatkowska
Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klasy II

Pomiń blok 1

 

Pokaż lub ukryj blok

Kalendarz

Pomiń blok 2
Pn. Wt. Śr. Cz. Pi. So. Ni.
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30