Logowanie

Zaloguj się żeby uzuskać dostęp



Licznik odwiedzin

Dzisiaj 5 Tydzień 99 Miesiąc 375 Wszystkie 46032

Currently are 8 guests online


VCNT - Visitorcounter

Dzień postaci z bajki

Kto jest Twoim ulubionym bohaterem z dzieciństwa ?
 
Powitanie Aktualności Aktualności Obóz w Świnoujściu: 30 czerwca -9 lipca 2016
Obóz w Świnoujściu: 30 czerwca -9 lipca 2016
Wpisany przez Administrator   
sobota, 12 grudnia 2015 00:00

 

Uwaga - zmiana w godzinach wyjazdu !!!!

Oba autobusy wyjeżdżają o 7.00

Pierwszy z parkingu szkoły w Kociszewie

drugi z parkingu kościoła w Kociszewie

Oba będą ok. 7.15 w Zelowie

 

ŚwinOujście 30 czerwca - 9 lipca 2016

Link do Karty uczestnika wypoczynku „Świnoujście”


WARUNKI SOCJALNE:

Przejazd: Licencjonowany przewoźnik


Wyjazd:


30 czerwca 2016


/ autobus 1 /


godzina 7.00 parking przy SZKOLE w Kociszewie


godzina 7.15 Zelów, przystanek PKS plac Dąbrowskiego.


/ autobus 2 /


godzina 7.00 parking przy kościele w Kociszewie


godzina 7.15 Zelów, przystanek PKS plac Dąbrowskiego.

 

Numer telefonu organizatora czynny w czasie obozu

w godzinach 9.00 - 10.00 oraz 18.00 - 21.00

to: 735 408 143

w

Uczestnicy wycieczki do Niemiec powinni mieć

Paszport lub dowód osobisty i parę EURO


Powrót:

9 lipca 2016 około godziny:

19.00 Zelów, przystanek PKS plac Dąbrowskiego.

19.30 parking przy kościele w Kociszewie,


Zakwaterowanie w 4-6 osobowych pokojach w Schronisku Szkolnym 72-600 Świnoujście ul. Gdyńska 26.

Wyżywienie: Śniadania i kolacje na stołówce w schronisku, obiady w restauracji Bryza

Kierownictwo i opiekunowie: nauczyciele szkoły w Kociszewie

Zgłoszenie obozu nadzorowi ŁKO: nr : [3291/LOD/2016]

Organzator: UKS Zibi Kociszew, 97-425 Zelów Kociszew 32

W kosztach; Transport, zakwaterowaie, śniadania, obiady i kolacje,

wstępy do Wolińskiego PN i Zagroda Żubrów, opieka kadry nauczycielskiej,

opieka ratownika na Kąpielisku Plaża Świnoujście.

Poza kosztami: Wycieczka statkiem do Heringsdorf, wstępy do fortów.

Prejazd kolejką do Abeck.


Harmonogram każdego dnia

800 Pobudka i toaleta poranna

900 – 1000 Śniadanie

1000 – 1600 Program turystyczno - rekreacyjny

1700 Obiadokolacja

1800 - 2000 Zajęcia świetlicowe / sportowe

2000 Kolacja / dla chętnych /

2100 - 2200 Toaleta wieczorna

2200 - 800 Cisza nocna

 


Program rekreacyjny obozu w Świnoujściu:

  • Kąpiele na  kąpielisku Plaża Świnoujście / ratownik /

Program turystyczny:

  1. Przejazd z Zelowa i Kociszewa autobusem do Świnoujścia. Zakwaterowanie.
  2. Wycieczka do  Międzyzdrojów, zwiedzanie Wolińskiego Parku Narodowego: rezerwatu żubrów, klif Gosań.
  3. Zwiedzanie Portu w Świnoujściu, Portu Wojennego - opcjonalnie.
  4. Wycieczka Świnoujściu do Latarni Morskiej i Fortów.
  5. Wycieczka Niemiec: Ahlbecku i  Heringsdorf.
  6. Wyjazd w godzinach rannych. Przejazd autobusem do Kociszewa.

 

Poniżej znajduje się lista uczestników obozu w Świnoujściu

Z podziałem na grupy do autobusów

 

 

Lista uczestników obozu w Świnoujściu.

Z podziałem na grupy do autobusów

Proszę na maila o informację gdyby się coś nie zgadzało

Wszelkie dodatkowe informacje udzielę mailowo lub  telefonicznie

44 6341 239

Ważne: Proszę na parkingu tak parkować by się tam mógł manewrować autobus

 

 





Autobus 1 7.00 Parking przy SZKOLE w Kociszewie 7.15 Przystanek Pl. Dąbrowskiego w Zelowie
1 Katarzyna Badowska
2 Magda Badowska
3 Jakub Banaszkiewicz
4 Iga Bednarek
5 Magdalena Bzikowska
6 Julia Bzikowska
7 Angelika Chełmik
8 Kamila Chełmik
9 Weronika Cybułka
10 Michał Czyżyk
11 Mateusz Dobroszek
12 Michał Dubiński
13 Mateusz Dubiński
14 Bartek Filipczak
15 Wiktoria Filipczak
16 Karolina Flantowicz
17 Ola Frontczak
18 Kacper Gabryjończyk
19 Weronika Gawrońska
20 Otylia Gawrońska
21 Ola Jędrzejewska
22 Milena Kalinowska
23 Szymon Kałuża
24 Martyna Karbowniczak
25 Piotr Karolczyk
26 Kacper Klimczak
27 Aleksandra Kluska
28 Weronika Kostrzewa
29 Marta Kowalczyk
30 Bartłomiej Ornaf
31 Karol Spociński
32 Natalia Rosiak
33 Hubert Rysz
34 Michał Trajdos
35 Patrycja Rogaczewska
36 Antonina Mielczarek
37 Magda Ożarek
38 Mariusz Kryza
39 Bożena Kryza
Autobus 2 7.00 Parking przy kościele w Kociszewie 7.15 Przystanek Pl. Dąbrowskiego w Zelowie
1 Julia Glapińska
2 Joanna Berlińska
3 Sara Biegańska
4 Nadia Kempniak
5 Martyna Grabarz
6 Aleksandra Kowalczyk
7 Ada Kubiak
8 Kinga Kubik
9 Natalia Kurczewska
10 Paulina Lange
11 Weronika Leśniewska
12 Bartek Makowski
13 Ewa Maksymowicz
14 Angelika Mizera
15 Aleksandra Młodzik
16 Alex Niewiadomski
17 Miriam Nowicka
18 Seweryn Przybylak
19 Konrad Przybylak
20 Klaudia Rajs
21 Oliwia Rąkowska
22 Dominik Baraniecki
23 Karolina Rogut
24 Weronika Rzeźnicka
25 Liwia Siekierska
26 Ola Skwarek
27 Zuzanna Soboń
28 Oskar Stępień
29 Oliwia Stępień
30 Michał Storczyk
31 Kacper Świtała
32 Łukasz Kamola
33 Piotr Trojanowski
34 Emilia Wiechnik
35 Borys Wilczek
36 Marta Wojciechowska
37 Marcin Wolski
38 Tomek Zachwyc
39 Ola Zajda
40 Karolina Zieleniak
41 Nikola Zielińska
42 Igor Zieliński
43 Jan Kopeć
44 Natalia Kazimierczak
45 Marek Myroniuk
46 Michał Myroniuk
47 Gosia Myroniuk
48 Maja Kubicka
49 Monika Stępień
50 Marianna Kwiatkowska
51 Martyna Kwiatkowska

Zapisanie uczestnika na obóz jest jednocześnie akceptacją poniższego regulaminu:

Organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzęt elektroniczny który jest

w  posiadaniu uczestników obozu :-)

REGULAMIN OBOZU

1. Uczestnik obozu zobowiązany jest stosować się do regulaminu obozu i ośrodka w którym obóz jest organizowany, w tym regulaminu ciszy nocnej w godzinach 22.00  – 8.00,.

2. Uczestnik obozu zobowiązany jest podporządkować się poleceniom wychowawcy /

instruktora.

3. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy wartościowe, w tym sprzęt elektroniczny,

oraz rzeczy pozostawione w miejscach pobytu lub w środkach transportu.

4. Uczestnik obozu zobowiązany jest do punktualnego stawiania się na zajęciach oraz aktywnego

w nich udziału.

5. Na obozie obowiązuje zakaz palenia tytoniu, picia alkoholu i używania środków odurzających.

6. Uczestnik lub jego rodzice, bądź opiekunowie ponoszą odpowiedzialność za szkody

wyrządzone przez niego podczas podróży lub pobytu na obozie.

7. Uczestnik obozu nie może bez zgody wychowawców / instruktorów oddalać się z miejsca

zamieszkania lub miejsca zajęć.

8. Uczestnik obozu bez zgody wychowawcy / instruktora nie mogą korzystać ze sprzętu

pływającego i kąpieliska. Korzystanie z tego sprzętu musi się odbywać pod nadzorem

wychowawcy / instruktora (ratownika).

9. Uczestnik zobowiązany jest do poszanowania sprzętu i utrzymania porządku na terenie obozu.

10. Uczestnik obozu zobowiązany jest odnosić się z szacunkiem do kolegów, wychowawców i

innych osób.

11. Uczestnik obozu zobowiązany jest bez zbędnej zwłoki informować kadrę o każdej chorobie lub złym samopoczuciu.

12. Uczestnicy posiadać powinni ważne dowody osobiste lub paszporty oraz legitymacje szkolne za względu na konieczność przekraczania granicy państwa i potrzebę korzystania ze zniżek w komunikacji i wstępach do obiektów.

13. Podstawowymi posiłkami są te które zapewnia organizator. Dokarmianie się z kieszonkowego noże być przez organizatora ograniczane, ponieważ powodować może rewelacje przewodu pokarmowego i przeziębienia.

14. Używanie telefonów komórkowych może być przez organizatora ograniczane ze względu na potrzebę snu oraz zapewnienie bezpieczeństwa w czasie przemieszczania.

15. W razie uporczywego niestosowania się do powyższych zasad rodzic / opiekun na własny koszt ma obowiązek odebrać uczestnika a kolonii / obozu.

 

1.

Bartosz

Baczmaga

2.

Katarzyna

Badowska

3.

Magda

Badowska

4.

Jakub

Banaszkiewicz

5.

Joanna

Berlińska

6.

Wiktor

Bębnowski

7.

Magdalena

Bzikowska

8.

Julia

Bzikowska

9.

Angelika

Chełmik

10.

Kamila

Chełmik

11.

Weronika

Cybułka

12.

Jaworski

Damian

13.

Michał

Dubiński

14.

Mateusz

Dubiński

15.

Bartek

Filipczak

16.

Wiktoria

Filipczak

17.

Karolina

Flantowicz

18.

Ola

Frątczak

19.

Weronika

Gawrońska

20.

Otylia

Gawrońska

21.

Szymon

Kałuża

22.

Martyna

Karbowniczak

23.

Piotr

Karolczyk

24.

Dawid

Kazimierczak

25.

Natalia

Kazimierczak

26.

Kacper

Klimczak

27.

Jan

Kopeć

28.

Marta

Kowalczyk

29.

Aleksandra

Kowalczyk

30.

Natalia

Krawczyk:

31.

Kinga

Kubik

32.

Natalia

Kurczewska

33.

Patrycja

Kuśmirek

34.

Paulina

Maciaszczyk

35.

Ewa

Maksymowicz

36.

Jakub

Marynowski

37.

Antonina

Mielczarek

38.

Aleksandra

Młodzik

39.

Miriam

Nowicka

40.

Bartłomiej

Ornaf

41.

Magda

Ożarek

42.

Kacper

Pająk

43.

Kinga

Pająk

44.

Karolina

Rogut

45.

Natalia

Rosiak

46.

Weronika

Rzeźnicka

47.

Liwia

Siekierska

48.

Zuzanna

Soboń

49.

Nikola

Sowiak

50.

Karol

Spociński

51.

Martyna

Stępień

52.

Oskar

Stępień

53.

Oliwia

Stępień

54.

Michał

Storczyk

55.

Bartosz

Szefler

56.

Kacper

Świtała

57.

Michał

Trajdos

58.

Piotr

Trojanowski

59.

Małgorzata

Tyluś

60.

Emilia

Wiechnik

61.

Borys

Wilczek

62.

Marcin

Wolski

63.

Jakub

Wójcik

64.

Tomek

Zachwyc

65.

Filip

Zelmozer

66.

Igor

Zieliński

 

A - pasek przewijania

Ulti Clocks content

40 lat minęło ...

Previous
Next
  • 1
  • 2
  • 3



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.