Logowanie

Zaloguj się żeby uzuskać dostęp



Licznik odwiedzin

Dzisiaj 5 Tydzień 99 Miesiąc 375 Wszystkie 46032

Currently are 11 guests online


VCNT - Visitorcounter

Dzień postaci z bajki

Kto jest Twoim ulubionym bohaterem z dzieciństwa ?
 
Powitanie Aktualności Aktualności Daria i Hania wygrały Ligi - Dziękujemy
Daria i Hania wygrały Ligi - Dziękujemy
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 maja 2017 19:48

W czwartek 25 maja 2017 Szkołę Podstawową w Kociszewie odwiedziło blisko 100 dzieci

ze wszystkich szkół podstawowych z Gminy Zelów.

Przybyły dzieci z klas III na kolejną XVI edycję konkursu ortograficznego oraz ponad 60 uczniów

klas starszych na finałowe zawody XVIII Lig Przedmiotowych.

Byli to ci uczniowie, którzy w eliminacjach szkolnych zajęli czołowe miejsca i przyjęli

na siebie rolę reprezentantów poszczególnych szkół.

W ramach tych szkolnych eliminacji jakie odbyły się w poszczególnych etapach

wzięło udział kilkuset uczniów szkól podstawowych.

W Ligach Przedmiotowych tylko w czasie finałów uczniowie rozwiązali ponad 1500 problemów

z dziedziny matematyki, historii i przyrody, te zostały sprawdzone i ocenione.

Na zakończenie podczas uroczystości z udziałem wszystkich uczniów wręczono

ponad 50 nagród rzeczowych i książek. Wszystkie te przedsięwzięcia trwały zaledwie 2,5 godziny.

Organizatorem konkursów i fundatorem wszystkich nagród

było Towarzystwo Szkolne Kociszew i Burmistrz Zelowa.

Nasi uczniowie także w tym roku spisali się rewelacyjnie :-)  :-)  :-)

Liga Historyczna               - Mistrz          - Hania Kędziak /SP  Kociszew /

Liga Przyrodnicza              - Mistrz          - Daria Chełmik /  SP Kociszew /

Liga Matematyczna           – Mistrz         - Kostrzewa Michał / SP Bujny Szlacheckie /

Liga Matematyczna           – Mistrz         - Rogut Emilia / SP 2 Zelów /

Konkurs Ortograficzny  – Mistrz -         - Krzysztof Jabłoński / SP Wygiełzów /

 

 

Testy finałowe 2017

Liga matematyczna

Liga przyrodnicza

Liga historyczna

Wyniki finałów ligi historycznej 2017

1

Kędziak Hanna

22 pkt.

2

Chełmik Kamila

21 pkt.

3

Różańska Zuzanna

21 pkt.

4

Chełmik Daria

21 pkt.

5

Retkiewicz  Tomasz

19 pkt.

6

Śnieg Martyna

19 pkt.

7

Glicner Gustaw

15 pkt.

8

Niewulska Weronika

14 pkt.

9

Biegańska Iga

13 pkt.

10

Goździkiewicz Szymon

13 pkt.

11

Szajber Marta

12 pkt.

12

Martyniak Karolina

11 pkt.

13

Celeghin Paweł

11 pkt.

14

Gapik Paulina

10 pkt.

15

Rybak Wiktoria

8 pkt.

16

Rogut Emilia

7 pkt.

17

Jarecka Agnieszka

6 pkt.

 


 

Wyniki finałów ligi przyrodniczej 2017

1

Chełmik Daria

26 pkt.

2

Niewulska Weronika

22 pkt.

3

Chełmik Kamila

21 pkt.

4

Ekiert Miłosz

18 pkt.

5

Baczmaga Piotr

18 pkt.

6

Fiuk Beata

18 pkt.

7

Piotrkowski Oskar

17 pkt.

8

Stępień Oliwia

17 pkt.

9

Pospiszył Bartosz

17 pkt.

10

Szajber Marta

17 pkt.

11

Biegańska  Iga

16 pkt.

12

Słomian Maja

16 pkt.

13

Śnieg Martyna

16 pkt.

14

Ornaf Bartłomiej

14 pkt.

15

Rogut Emilia

14 pkt.

16

Skwarek Aleksandra

13 pkt.

17

Jachimek Wiktoria

11 pkt.

18

Zielińska Nikola

9 pkt.

19

Różycka Zuzanna

9 pkt.

 

Wyniki finałów ligi matematycznej 2017

1

Kostrzewa Michał

27 pkt.

2

Rogut Emilia

27 pkt.

3

Pospiszył Bartosz

23 pkt.

4

Brzozowski Filip

22 pkt.

5

Piotrkowska  Justyna

21 pkt.

6

Fiks Julia

20 pkt.

7

Baczmaga Piotr

19 pkt.

8

Chełmik Daria

18 pkt.

9

Bochman Przemek

16 pkt.

10

Majewski  Kacper

15 pkt.

11

Zajda Kacper

14 pkt.

12

Różańska Zuzanna

14 pkt.

13

Wartalska Benita

14 pkt.

14

Witowska Magda

13 pkt.

15

Malinowska  Marta

13 pkt.

16

Janson Wojciech

13 pkt.

17

Skwarek Aleksandra

11 pkt.

18

Stanisławska Zuzanna

10 pkt.

19

Kędziak Nina

9 pkt.

Zapraszamy w przyszły, 2018 roku  :-)

 

A - pasek przewijania

Ulti Clocks content

40 lat minęło ...

Previous
Next
  • 1
  • 2
  • 3



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.