Logowanie

Zaloguj się żeby uzuskać dostęp



Licznik odwiedzin

Dzisiaj 5 Tydzień 99 Miesiąc 375 Wszystkie 46032

Currently are 9 guests online


VCNT - Visitorcounter

Dzień postaci z bajki

Kto jest Twoim ulubionym bohaterem z dzieciństwa ?
 
Powitanie Aktualności Aktualności Obozy wakacyjne w 2018 roku
Obozy wakacyjne w 2018 roku
Wpisany przez Administrator   
piątek, 29 września 2017 00:00

Od 10-go do 8 grudnia 2017 -przyjmojmowaliśmy wpłaty

zaliczek na noclegi obozów letnich do Świnoujścia,

Gdańska i Zakopanego w 2018.

Teraz przyjmuję zapisy z włatą zaliczki wegług kolejności zgłoszeń.

Proszę o kontakt telefoniczny przed przyjazdem.

44 6341 239

Kilka miejsc tylko do Zakopanego.

Marek Myroniuk


Świnoujście 26 czerwca - 5 lipca 2018

Gdańsk 7 lipca - 16 lipca 2018

Zakopane 18 lipca - 27 lipca 2018

 

Kontakt za pośrednictwem maila:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Przewidywany koszt obozów to 680 zł

Listy dzieci zapisanych poniżej >>>>>>>>

 

 

 

Świnoujście

 

Lista uczestników zapisanych do Świnoujścia

Nie ma wolnych miejsc

  1. Baczmaga                 Roksana
  2. Bębnowski               Wiktor
  3. Chrzanowska           Zofia
  4. Dziurdzia                 Daria
  5. Dziurdzia                 Gabriela
  6. Dżbik                       Iga
  7. Franiec                     Jowita
  8. Gawrońska               Patrycja
  9. Gocałek                    Igor
  10. Golis                         Oskar
  11. Izorczyk                   Magda
  12. Jachymczyk              Michał
  13. Janson                      Wojciech
  14. Jędrysiak                  Oliwia
  15. Jędrzejczyk              Szymon
  16. Kasikowski              Patryk
  17. Kazimerczak            Weronika
  18. Kempniak                 Nadia
  19. Kopala                      Antoni
  20. Kopala                      Hanna
  21. Kopka                      Sylwia
  22. Kotala                      Norbert
  23. Łuczak                     Szymon
  24. Nowicki                   Adam
  25. Nieborak                  Natalia
  26. Olejniczak Milena
  27. Pająk                        Kinga
  28. Piecyk                      Dawid
  29. Pietryszka                 Oliwia
  30. Prokop                      Maja
  31. Rąkowska                Oliwia
  32. Rąkowski                 Karol
  33. Retkiewicz               Tomasz
  34. Rogaczewska           Patrycja
  35. Rogut                       Hanna
  36. Rogut,                      Karolina
  37. Ruta                         Wiktoria
  38. Spociński                  Karol
  39. Strzelecka                 Magda
  40. Strzelecka                 Martyna
  41. Ślusarczyk                Nadia
  42. Świtała                     Martyna
  43. Wejman Nikola
  44. Zawistowski             Michał
  45. Zieleniak                  Karolina
  46. Zielińska                   Nikola

 

Gdańsk

Lista uczestników zapisanych do Gdańska

Nie ma wolnych miejsc


  1. Badowska Magda
  2. Dubińskiego Michała
  3. Fastyn, Natalia
  4. Gawlik Wiktor
  5. Gawrońska Otylia
  6. Gawrońska Weronika
  7. Jadczak brat
  8. Jatczak Magdalena
  9. Kalwinek Klaudia
  10. Kowalczyk Aleksandry
  11. Kozioł  Jan
  12. Kubiak Natalia
  13. Lisiak Adam
  14. Liwińska Oliwia
  15. Liwiński Eryk
  16. Łuczak Marta
  17. Maja Kubicka
  18. Marczak Wiktoria
  19. Morek Sylwia
  20. Nowicka Julia
  21. Ornaf Bartłomiej
  22. Palonek Marcelina
  23. Pawlak Miłosz
  24. Piechota Zuzanna
  25. Pietryszka Natalia
  26. Pietrzak Zuzanna
  27. Pogodzki Jakub
  28. Przywarska Patrycja
  29. Rybak Natalia
  30. Rysz Hubert
  31. Selerowicz Kubę
  32. Sobczaka Radosława
  33. Stępień  Oliwia
  34. Strojewski Krystian
  35. Szefler Bartek
  36. Szewczyk Ewa
  37. Trojanowski Karol
  38. Trojanowski Piotr
  39. Trojanowski Szymon
  40. Trzepański Bartosz
  41. Wartalska Zuzanna
  42. Weronika Sikora
  43. Wolna Weronika
  44. Wróbel Lena
  45. Zajda Aleksandra
  46. Zamolska Martyna

 

Zakopane

Lista uczestników obozu do Zakopanego

Jest jeszcze kilka wolnych miejsc

i zapisuję w kolejności zgłoszeń

Schronisko

  1. Bartecki          Paweł
  2. Beata Chrzanowska
  3. Boćkiewicz     Jakub
  4. Ćwirko            Natalia
  5. Dobroszek      Ewelina
  6. Dobroszek      Justyna
  7. Dreczko          Bartosz
  8. Fronczak         Aleksandra
  9. Gawron Maciej
  10. Gral Nikodem
  11. Guzicki           Marcel
  12. Justyna Piotrowska
  13. Kalwinek        Julia
  14. Karolczyk       Piotr
  15. Klauda Lorent
  16. Konieczna       Julia
  17. Konieczna       Wikrotoria
  18. Kowalska Adrianna
  19. Kowalska Pola
  20. Kowalski Wiktor
  21. Krzywicka Oliwia
  22. Kubicka          Maja
  23. Lidia Chrzanowska
  24. Muras  Nikola
  25. Ożarek            Magdalena
  26. Pawelec          Julia
  27. Pawelec          Michał
  28. Piotrowska Justyna
  29. Przygoda Nikola
  30. Rogut  Jakub
  31. Rogut  Julia
  32. Sikora  Weronika
  33. Sobala Rafał
  34. Szelak Sandra
  35. Topolski  Mateusz
  36. Trajdos Michał

uczestnicy od 28  mogą być zakwaterowane w pensjonacie Karcz

Ale będzie to uzgadniane z rodzicami

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

A - pasek przewijania

Ulti Clocks content

40 lat minęło ...

Previous
Next
  • 1
  • 2
  • 3



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.