Powitanie Aktualności Aktualności Wnioski po egzaminie ósmoklasisty 2019
Wnioski po egzaminie ósmoklasisty 2019
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 06 sierpnia 2019 08:02

 

Wnioski po egzaminie klasy ósmej 2019

 

1. Na tle średniej szkół w Gminie Zelów nasza szkoła wypadła więcej niż pozytywnie. Język polski wygraliśmy 68 do 55 %, matematykę 41 do 32 %, język angielski 64 do 43 %. Niebywałe. :-)
2. Analiza załączonej tabeli pokazuje, że szkoła w Kociszewie plasuje się na poziomie średnich wyników w powiecie i szkół podobnych ze względu na warunki środowiskowe.
3. Podobnie jak w całym kraju wyniki egzaminu z języka polskiego i języka angielskiego są więcej niż dobre w wykresy odbiegają od standardowych i pokazują, że nad liczbą średnich wyników zdecydowanie przeważa liczba bardzo dobrych wyników i bardzo słabych. I jest to zjawisko odbiegające od standardów.
4. Ale to już nie nasz problem. Naszym uczniom dziękujemy i gratulujemy. Wszyscy dostali się do tych szkół jakie sobie wymarzyli i to mnie osobiście na zakończenie pracy w szkole bardzo, ale to bardzo cieszy.

 

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.