Logowanie

Zaloguj się żeby uzuskać dostęp



Licznik odwiedzin

Dzisiaj 2 Tydzień 189 Miesiąc 612 Wszystkie 58728

Currently are 3 guests online


VCNT - Visitorcounter

Dzień postaci z bajki

Kto jest Twoim ulubionym bohaterem z dzieciństwa ?
 
Powitanie Świnoujście_2019
Wpisany przez Administrator   
środa, 01 maja 2019 00:00

 

 

Obozy w Świnoujściu


Wpłaty na obozy w Świnoujściu dokonać trzeba w szkole

do 23 maja 2019. Zapraszam z kartami kolonijnymi.

Po tym terminie dziecko może zostać skreślone z listy.

Uczestnicy obozu do Świnoujścia w związku z wycieczką

do Berlina muszą mieć dowód tymczasowy lub paszport !!!

Zapraszamy na nasz profil FB. Tam aktualne listy

i harmonogram obozów na wakacje 2019

https://www.facebook.com/SPKociszew/posts/578698412584439?__tn__=K-R

Karty kolonijne do pobrania TUTAJ >>>>>>>>>

Wypełnić: dane dziecka, dane rodzica, PESEL dziecka, podpisy rodzica

w rubryce o szczepieniach wpisać "według kalendarza szczepień"

 

 

 


Nad morze do Świnoujścia z wycieczką do Berlina.



Przejazd z Zelowa i Kociszewa autobusem do Świnoujścia. Zakwaterowanie.

Organizacja zajęć rekreacyjnych, świetlicowych i sportowych

Organizacja wycieczek, spacerów, zwiedzanie Świnoujścia

Wycieczka do Heringsdorf i Ahlbeck

Wycieczka do Międzyzdrojów, zwiedzanie Wolińskiego PN / Wapnica, klif Gosań

Zajęcia sportowe na Orliku

Kąpiele, plażowanie i zajęcia sportowe na Kąpielisku Plaża Świnoujście.



Wycieczka do Berlina

1. Tiergarten,

2. Reichstag,

3. Brama Brandenburska,

4. Unten den Linden,

5. Humboldt Universitet

6. Berliner Dom,

7. Technishe Museum / Rejs po Sprewie / Zoo / jeden do wyboru

8. TV Turm, Roten Rathaus, Aleksender Platz.

9. Wizyta w Mc Donalds

Wstęp do 6-7 oraz posiłek w McDonalds płatne 20 Euro



W ramach kosztów:

Przejazdy, noclegi i 4-5 osobowych pokojach,

Śniadania, obiady, kolacje, kąpiele na kąpielisku Plaża Świnoujścia

pod opieką ratownika, opieka wychowawców, ubezpieczenie NW, KL

Uczestnicy obozu:

Konieczne posiadają legitymacje szkolne i paszporty / lub dowody tymczasowe /.

Ściśle przestrzegają regulaminu schroniska i regulaminu obozu

Posiadają stroje kąpielowe. Buty sportowe.

Plecaki małe do napojów i sprzętu potrzebnego w czasie spacerów.

Wyjazd

Świnoujście - Turnus I 26 czerwca – 5 lipca 2019

 

  1. Aleksandrowicz         Alan
  2. Bachor                  Hubert
  3. Barabasz         Wiktoria
  4. Bartos             Jakub
  5. Boczkiewicz   Renata
  6. Boćkiewicz     Jakub
  7. Boroń   Szymon
  8. Ciesielska       Zuzanna
  9. Derbiszewska Patrycję
  10. Dobroszek      Ewelina
  11. Dobroszek      Justyna
  12. Franiec            Jowita
  13. Gocałek          Igor
  14. Golis    Oskar
  15. Grzegorek       Stanisław
  16. Izydorczyk     Magdalena
  17. Jędrysiak        Oliwia
  18. Kazimierczak  Dawid
  19. Kempniak       Nadia
  20. Kociołek         Kacper
  21. Kopka  Sylwia
  22. Kryścińska      Marysia,
  23. Kryściński      Adam
  24. Kubiak            Ada
  25. Kubiak            Patryk
  26. Kujawin          Radosław
  27. Lisiak              Adam
  28. Liwińska         Oliwia
  29. Liwiński         Eryk
  30. Lodczyk         Wiktor
  31. Łuczak            Szymon
  32. Majczyk          Marcin
  33. Mamcarz  Joanna
  34. Morek  Michał
  35. Pietrzak          Kacper
  36. Pogocki          Jakub
  37. Romkowska   Zuzanna
  38. Skurnica         Joanna
  39. Spociński        Karol
  40. Stępień           Oskar
  41. Stępień           Oliwia
  42. Świtała           Martyna
  43. Trojanowski    Kacper
  44. Trzepański      Bartosz
  45. Wiewiórowski            Adam
  46. Wiktorowska  Amelia
  47. Wojciechowska Marta
  48. Zawistowski   Mateusz
  49. Zelmozer        Filip
  50. Zielińska         Nikola
  51. Zieliński          Igor

Świnoujście - Turnus II 8 lipca – 17 lipca 2019

  1. Badowski       Adam
  2. Brzozowski    Miłosz
  3. Chrzanowska  Zofia
  4. Dąbkowska    Daria
  5. Dąbkowski     Patryk
  6. Dopadlik        Filip
  7. Dziurdzia        Daria
  8. Fastyn             Natalia
  9. Gałonzka        Damian
  10. Gałonzka        Damian
  11. Gawrońska     Weronika
  12. Gawrońska     Otylia
  13. Głąbicka         Zuzanna
  14. Kasikowski     Patryk
  15. Kazimierczak  Weronika
  16. Kot                 Oliwia
  17. Kopala               Antoni
  18. Kopala              Hanna
  19. Piotr           Bechciński
  20. Kowalczyk     Aleksandra
  21. Kowalska       Adrianna
  22. Kowalski        Wiktor
  23. Kubicka          Maja
  24. Łagiewski       Miłosz
  25. Marczak          Wiktoria
  26. Michalak         Julia
  27. Młynarczyk    Aniela
  28. Morek             Sylwia
  29. Nowicka         Julia
  30. Pasikowski     Patryk
  31. Piechota          Zuzanna
  32. Piecyk             Dawid
  33. Pietrzak          Zuzanna
  34. Pietrzyk          Daniel
  35. Rąkowska       Oliwia
  36. Rogut              Julia
  37. Rogut              Jakub
  38. Sas                  Nadia
  39. Sobala             Rafał
  40. Strojewski      Krystian
  41. Szymańska     Maja
  42. Waligóra         Oliwia
  43. Wolna             Weronika
  44. Wolna             Maria
  45. Wróbel            Lena
  46. Zajda              Bartek
  47. Zajda              Kacper
  48. Zawistowska  Julia

Jak informowałem przy schronisku rozpoczęła się budowa basenu

co może rodzić pewne niedogodności. Z terenu wokół schroniska jednak

nigdy nie korzystaliśmy. Wszystkie zajęcia sportowe, rekreacyjne prowadzone

są poza schroniskiem. Oczywiście organizator i schronisko jak co roku

mają wszelkie konieczne dokumenty a placówka będzie zgłoszona

do rejestru MEN i pod nadzorem KO oraz Sanepidu.

Zapisanie dziecka jest równoznaczne

z akceptacją tych warunków.

Z poważaniem Marek Myroniuk

 

 

 

1. Badowski             Adam

2. Brzozowski          Miłosz

3. Chrzanowska        Zofia

4. Dąbkowska          Daria

5. Dąbkowski           Patryk

6. Dopadlik              Filip

7. Dziurdzia              Daria

8. Fastyn                   Natalia

9. Gałonzka              Damian

10. Gałonzka              Damian

11. Gawrońska           Weronika

12. Gawrońska           Otylia

13. Głąbicka               Zuzanna

14. Kasikowski           Patryk

15. Kazimierczak       Weronika

16. Kot                       Oliwia

17. Kopala                  Antoni

18. Kopala                  Hanna

19. Kowalczyk           Marta

20. Kowalczyk           Aleksandra

21. Kowalska             Adrianna

22. Kowalski              Wiktor

23. Kubicka                Maja

24. Łagiewski             Miłosz

25. Marczak               Wiktoria

26. Michalak              Julia

27. Młynarczyk          Aniela

28. Morek                   Sylwia

29. Nowicka               Julia

30. Pasikowski           Patryk

31. Piechota                Zuzanna

32. Piecyk                  Dawid

33. Pietrzak                Zuzanna

34. Pietrzyk                Daniel

35. Rąkowska             Oliwia

36. Rogut                    Julia

37. Rogut                    Jakub

38. Sas                        Nadia

39. Sobala                  Rafał

40. Strojewski             Krystian

41. Szymańska           Maja

42. Waligóra               Oliwia

43. Wolna                   Weronika

44. Wolna                   Maria

45. Wróbel                 Lena

46. Zajda                    Bartek

47. Zajda                    Kacper

Zawistowska   Julia
 

A - pasek przewijania

Ulti Clocks content

45 minęło, lata lecą ...

Previous
Next
  • 1
  • 2
  • 3



Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.