Powitanie
Powitanie
Narodowe Czytanie „Balladyny”
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 15 września 2020 22:28

Narodowe Czytanie „Balladyny” Uczniowie klasy ósmej wraz z wychowawczynią włączyli się do akcji Narodowego Czytania, zainicjowanej przez Prezydenta RP. Podczas tegorocznej edycji lekturą była Balladyna” Juliusza Słowackiego – wybitne dzieło polskiego romantyzmu.

 
Rozpoczęcie Roku szkolnego 2020/2021
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 15 września 2020 22:01

Pierwszy dzwonek! Rozpoczęliśmy rok szkolny 2020/2021. Dzień tak długo wyczekiwany przez całą społeczność szkolna. Tegoroczny powrót do szkół odbył się w cieniu pandemii. Nie mogliśmy inaugurować nowego roku szkolnego w sposób, jaki robiliśmy to w latach ubiegłych - uroczyście. Wszyscy mamy jednak nadzieję, że mimo wielu ograniczeń ten rok będzie dla wszystkich wartościowy nie ciekawy. Drodzy uczniowie! Życzymy Wam wielu okazji do przeżywania satysfakcji, do radości z wielkich i mniejszych sukcesów, odkrywania pasji, poznawania tajemnic świata podczas zajmujących lekcji! Wszyscy mamy wiele obaw, musimy nauczyć się funkcjonować w rzeczywistości wielu ograniczeń - pamiętać o systematycznym myciu rąk, ich dezynfekcji, nakładaniu maseczek we wspólnej przestrzeni. Pamiętajmy, że to także wielka lekcja odpowiedzialności za siebie i swoich najbliższych! Powodzenia!

 
Pomoc Pedagoga
Wpisany przez Administrator   
środa, 08 kwietnia 2020 22:10

W naszej szkole uruchomiony jest dyżur pedagoga na czas zdalnego nauczania. Porady i konsultacje obejmują:

- otoczenie opieką uczniów i rodziców, u których stwierdzono nasilenie występowania reakcji stresowych, lękowych w związku z epidemią koronawirusa,

-    inicjowanie i prowadzenie działań interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych,

-      minimalizowanie negatywnych skutków zachowań uczniów pojawiających się
w wyniku wdrażania nauczania zdalnego,

-     otoczenie opieką i udzielanie wsparcia uczniom, którzy mają trudności z adaptacją do nauczania zdalnego,

-      udzielanie uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do nauczania zdalnego.

Można kontaktować się z panią Alą Kwiatkowską i dzwonić pod numer 781 311 532 w poniedziałki w godz. 9:30-10:00 oraz w czwartki w godz. 16:00-16:30.

 

 
Ogłoszenie
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 06 kwietnia 2020 22:25

Szanowni Rodzice!!!

W zakładce "ZDALNE NAUCZANIE" znajdują się dokumenty dotyczące wypożyczenia szkolnego sprzętu komputerowego na czas nauki zdalnej w domu. Osoby zainteresowane prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem, wypełnienie oświadczenia i dostarczenie go w oryginale w terminie do 14.04.2020 r. do skrzynki na listy znajdującej się przy głównym wejściu do szkoły.

Dla osób, które nie mogą wydrukować formularza samodzielnie, gotowe dokumenty do zabrania znajdują się pod tą skrzynką pocztową.

 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.