Powitanie RPO
Podnoszenie kompetencji edukacyjnych w gm. Zelów
Harmonogram Zajęć RPO wrzesień 2020
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 27 września 2020 21:07

Harmonogram zajęć RPO prowadzonych

w Szkole Podstawowej w Kociszewie Wrzesień – Październik 2020 r.

Imię i Nazwisko nauczyciela

Dzień tygodnia

Nazwa zajęć

Grupa

Godziny zajęć

Sala

Marianna Kwiatkowska

poniedziałek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

I

13:50 – 14:35

4

Anna Kalwinek

poniedziałek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

XV

14:45 – 15:30

15:40 – 16:25

10

Małgorzata Słomczyńska

Poniedziałek

Chemia drogą eksperymentu

X

11:55 – 12:40

13:50 – 14:35

1

Monika Maślikowska - Stępień

wtorek

Biologia drogą eksperymentu

IX

15:30 – 16:15

8

Anna Kalwinek

wtorek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

XIV

13:50 – 14:35

14:45 – 15:30

10

Marianna Kwiatkowska

wtorek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

I

12:55 – 13:40

13:50 – 14:35

4

Ilona Grzelak

środa

Zajęcia logopedyczne

IV

12:55 – 13:40

3

Monika Maślikowska - Stępień

środa

Biologia drogą eksperymentu

IX

14:35 – 15:20

15:20 – 15:55

8

Anna Kalwinek

środa

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

XV

XIV

13:50 – 14:35

12:55 – 13:40

10

Bożena Kryza

czwartek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

II

12:55 – 13:40

13:50 – 14:35

9

Monika Maślikowska - Stępień

czwartek

Przyroda drogą eksperymentu

VIII

12:55 – 13:40

13:50 – 14:35

14:45 – 15:30

8

Marianna Kwiatkowska

czwartek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki

I

12:50 – 13:40

13:50 – 14:35

4

Małgorzata Słomczyńska

piątek

Chemia drogą eksperymentu

XIII

11:55 – 12:40

12:55 – 13:40

13:50 – 14:35

11

Małgorzata Słomczyńska

piątek

Fizyka drogą eksperymentu

XII

14:45 – 15:30

15:30 – 16:15

11

Jacek Malinowski

wtorek

Rozwijanie kompetencji cyfrowych i bezpieczeństwo cyfrowe

VI

12-55-13.40

10

Jacek Malinowski

czwartek

Rozwijanie kompetencji cyfrowych i bezpieczeństwo cyfrowe

VI

12-55-13.40

10

Jacek Malinowski

czwartek

Rozwijanie kompetencji cyfrowych i bezpieczeństwo cyfrowe

V

13.50-14.35

10

Jacek Malinowski

czwartek

Rozwijanie kompetencji cyfrowych i bezpieczeństwo cyfrowe

VII

14.40-15.25

10

Jacek Malinowski

czwartek

Rozwijanie kompetencji cyfrowych i bezpieczeństwo cyfrowe

VII

15.30-16.15

10

Jacek Malinowski

piątek

Rozwijanie kompetencji cyfrowych i bezpieczeństwo cyfrowe

V

13.50-14.35

10

 
Harmonogram zajęć z programu RPO w nauczaniu zdalnym
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 09 czerwca 2020 00:00

Harmonogram zajęć z programu RPO w nauczaniu zdalnym SP Kociszew

od 25.05.2020r. do 26.06.2020r. realizowanych przez platformę

e - laerningową Kociszew

 

mgr Małgorzata Dylewicz

Chemia drogą eksperymentu – klasa V

  • Czwartek, godzina 13.00 – 15.30

mgr  Ilona Grzelak

Zajęcia logopedyczne – klasa II

  • Środa, godzina 11.50 – 14.35

Zajęcia logopedyczne – klasa I

  • Piątek, godzina 12.55 – 15.30

mgr  Anna Kalwinek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – klasa VIII

  • Poniedziałek, godzina 13.25 – 14.55
  • Wtorek , godzina 14.20 – 15.50
  • Środa, godzina  12.35 – 14.50
  • Czwartek, godzina 12.35 – 14.50
  • Piątek, godzina 13.20 – 15.35

Zajęcia wyrównawcze z matematyki - klasa VI

  • Poniedziałek, godzina 12.35 – 13.20
  • Wtorek, godzina 13.30 – 14.15

Zajęcia wyrównawcze z matematyki -  klasa IV

  • Wtorek, godzina 11.50 – 13.20

mgr Bożena Kryza

Zajęcia wyrównawcze z matematyki -  klasa I

  • Poniedziałek, godzina 12.40 – 14.20
  • Wtorek, godzina 11.10 – 11.40 , 13.25 – 14.25
  • Środa, godzina 12.40 – 14.40
  • Czwartek, godzina 11.55 – 14.00

 

mgr  Marianna Kwiatkowska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki -  klasa II

  • Poniedziałek, godzina 12.30 – 14.45
  • Wtorek, godzina 12.30 – 14.45
  • Czwartek, godzina 12.30 – 14.45
  • Piątek, godzina 12.30 – 14.45

mgr  Monika Maślikowska – Stępień

Przyroda drogą eksperymentu – klasa IV

  • Środa, godzina 11.50 – 13.25

Biologia drogą eksperymentu – klasa VI

  • Środa, godzina 13.40 – 15.10

mgr  Jacek Malinowski

Rozwijanie kompetencji cyfrowych – klasa V

  • Środa, godzina 13.00 – 15.30

Rozwijanie kompetencji cyfrowych – klasa VII

  • Czwartek, godzina 13.00 – 15.30

Rozwijanie kompetencji cyfrowych – klasa III

  • Piątek, godzina 13.00 – 15.30

mgr  Małgorzata Słomczyńska

Fizyka drogą eksperymentu – klasa III

  • Wtorek, godzina 12.30 – 14.45
  • Środa, godzina 12.30 – 14.45

Fizyka drogą eksperymentu – klasa VI

  • Czwartek, godzina 13.00 – 15.15

Chemia drogą eksperymentu – klasa I

  • Środa, godzina 11.00 – 12.30
 
Uczniowie na zajęciach Projektu RPO
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 05 marca 2020 00:00

 
Harmonogram Zajęć - I 2020
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 25 lutego 2020 00:00

Od stycznia harmonogram z września został powiększony o następujące zajęcia:

mgr Anna Kalwinek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa IV

  • czwartek 12.55 - 13.40 sala 7
  • piątek 13.50 - 14.35 sala 8

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa VI

  • wtorek 11.50 - 12.35 sala 5
  • piątek 13.50 - 14.35 sala 9

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa VIII

  • środa 13.50 - 15.30 sala 7
  • czwartek 13.50 - 15.30 sala 7

 

mgr Bożena Kryza

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa I

  • wtorek 12.55 - 13.40 sala 1
  • czwartek 12.55 - 13.40 sala 1

 

mgr Marianna Kwiatkowska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa II

  • poniedziałek 12.55 - 14.35 sala 2
 
Harmonogram Zajęć - IX 2019
Wpisany przez Administrator   
środa, 16 października 2019 00:00

mgr Marianna Kwiatkowska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa II

  • środa 11.50 -12.35 sala 2
  • piątek 11.50 -12.35 sala 2

 

mgr Bożena Kryza

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa I

  • poniedziałek 13.50 - 14.35 sala 4
  • środa 13.50 - 14.35 sala 3
  • czwartek 13.50 - 14.35 sala 7

 

mgr Ilona Grzelak

Zajęcia logopedyczne  klasa I

  • poniedziałek 12.55 - 13.40 sala 1
  • środa 11.50 - 12.35 sala 0
  • piątek 12.55 - 13.40 sala 2

Zajęcia logopedyczne klasa II

  • środa 12.55 - 14.35 sala 2
  • czwartek 12.55 - 13.40 sala 2

 

mgr Jacek Malinowski

Zajęcia rozwijające kompetencje cyfrowe i bezpieczeństwo cyfrowe klasa III

  • czwartek 11.50 - 12.35 sala 8
  • piątek 11.50 - 12.35 sala 8

Zajęcia rozwijające kompetencje cyfrowe i bezpieczeństwo cyfrowe klasa V

  • środa 13.50 - 15.30 sala 8

Zajęcia rozwijające kompetencje cyfrowe i bezpieczeństwo cyfrowe klasa VII

  • czwartek 13.50 - 15.30 sala 8

 

mgr Monika Maślikowska-Stępień

Przyroda drogą eksperymentu klasa IV

  • czwartek 14.45 - 15.30 sala 6
  • piątek 8.10 - 8.55 sala 6

Biologia drogą eksperymentu klasa VI

  • poniedziałek 13.50 - 14.35 sala 6
  • wtorek 14.45 - 15.30 sala 6

 

mgr Małgorzata Słomczyńska

Fizyka drogą eksperymentu klasa I

  • środa 11.50 - 13.40 sala 1

Fizyka drogą eksperymentu klasa III

  • wtorek 11.50 - 12.35 sala 4
  • piątek 13.50 - 14.35 sala 4

Chemia drogą eksperymentu klasa VI

  • czwartek 12.55 - 14.35 sala 3

 

mgr Małgorzata Dylewicz

Chemia drogą eksperymentu klasa V

  • czwartek 13.40 - 15.30 sala 9
 


Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.