Logowanie

Zaloguj się żeby uzuskać dostępLicznik odwiedzin

Dzisiaj 1 Tydzień 23 Miesiąc 469 Wszystkie 61918

Currently are 13 guests online


VCNT - Visitorcounter
Powitanie Aktualności
Aktualności
Ślubowanie 2019
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 20 października 2019 21:11

Dzień 14 października to Dzień Edukacji Narodowej. Tradycyjnie w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia, której główną część stanowi Ślubowanie Klasy Pierwszej.

Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Burmistrz Zelowa Tomasz Jachymek, Kierownik Referatu  Oświaty Elżbieta Pajewska oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Alicja Krzesińska- Łuczak.

Dwanaścioro maluchów wstąpiło dziś w szereg uczniów Szkoły Podstawowej w Kociszewie. Podczas części artystycznej dzieci udowodniły całej społeczności szkolnej, że wiedzą jak powinien zachowywać się uczeń, potwierdziły, że zasługują na to miano i zachwyciły wszystkich tańcząc poloneza.

Po pasowaniu Pan Burmistrz Tomasz Jachymek złożył wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia, a wyróżnionym wręczył nagrody.

 

Więcej…
 
Dzień Edukacji
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 14 października 2019 21:46

Dzień Edukacji Narodowej


Szanowni Państwo!
Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy, Pracownicy Administracji i Obsługi!

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim Pracownikom Szkoły Podstawowej
im. Tadeusza Kościuszki w Kociszewie składam podziękowania i najserdeczniejsze życzenia.

Nauczycielom i Wychowawcom życzę zadowolenia z pracy, wytrwałości w przekazywaniu wiedzy i kształtowaniu postaw młodego pokolenia, wielu sukcesów zawodowych, osiągnięcia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji
i uznania.

Dziękuję Państwu za codzienny trud, zaangażowanie, zapał, gotowość do podejmowania nowych wyzwań, za nieustającą otwartość na odkrywanie uczniowskich pasji.

Wszystkim Pracownikom Obsługi życzę radości z wykonywanego zawodu, z codziennego bycia z uczniami i wychowankami, z uczestniczenia w tworzeniu ich przyszłej drogi zawodowej.

Dzień Edukacji Narodowej to szczególny dzień dla wszystkich pracowników oświaty,
to okazja aby uhonorować pracę i docenić osiągnięcia nauczycieli i pracowników obsługi.

Za osiągnięcia w pracy dydaktycznej i wychowawczej Nagrodę Dyrektora Szkoły
otrzymują nauczyciele:

  1. 1. Pan Jacek Malinowski
  2. 2. Pani Młgorzata Kędziak
  3. 3. Pani Monika Maślikowska – Stępień
  4. 4. Pani Agnieszka Młynarczyk

Za wzorową pracę i zaangażowanie w wypełnianiu obowiązków służbowych
Nagrodę Dyrektora Szkoły otrzymują pracownicy admin. i obsługi:

  1. 1. Pani Jolanta Myroniuk
  2. 2. Pani Alicja Krzesińska - Łuczak

Wszystkim Państwu gratuluję i życzę zdrowia i pomyślności w życiu osobistym.

Marzenna Tokarczyk

dyrektor szkoły

14 października 2019 roku

 


List do uczniów pierwszej klasy

 

Od 1 września tworzycie wraz z nami wielką szkolną rodzinę. Wiecie, że w rodzinie każdy obok praw ma także obowiązki, które powinien solidnie wypełniać. Waszym wspólnym obowiązkiem jest przede wszystkim pilna nauka. Do niej wdrożą Was nauczyciele i rodzice. Pomocną dłoń podadzą Wam starsi koledzy i koleżanki. Korzystajcie
z naszej wiedzy, doświadczenia, rad i wskazówek. Możecie zawsze zwracać się do nas ze wszystkimi trudnymi sprawami. Wiemy
z doświadczenia, że tych będzie wiele.

 

Pamiętajcie, że nauczyciele są waszymi przyjaciółmi, którzy będą wam służyć pomocą, gdy szkolne życie okaże się trudne. Zawsze uśmiechajcie się, bo w szkole jest radośnie i wesoło, bo w szkole szybko mija czas. Zanim się obejrzycie, będziecie kończyć naszą szkołę.

 

Drogie dzieci z okazji tak pięknego i szczególnego dnia chciałabym złożyć Wam, najserdeczniejsze życzenia.

Życzę Wam wielu sukcesów szkolnych, pogody i uśmiechu, jak najwyższych ocen oraz wytrwałości w pokonywaniu wszystkich trudności jakie staną na Waszej drodze.

 

Waszym rodzicom z okazji Waszego Ślubowania życzę ogromnej satysfakcji, że posiadają tak wspaniałe pociechy.

Czołem uczniowie I klasy!

Dyrektor szkoły - Marzenna Tokarczyk

 

 

 
Dzień Głośnego Czytania
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 01 października 2019 20:45

Dzień Głośnego Czytania

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania obchodzony jest 29 września. Z tej okazji w poniedziałek, 30 września, w Szkole Podstawowej w Kociszewie zorganizowana została akcja głośnego czytania dla uczniów całej społeczności szkolnej oraz grup przedszkolnych.

W ramach akcji najpiękniejsze polskie utwory czytali uczniowie starszych klas oraz rodzice.

Celem akcji było promowanie głośnego czytania dzieciom oraz kształtowanie wśród uczniów postawy czytelniczej, a także pokazanie, iż czytanie książek to ciekawa forma spędzania wolnego czasu i zdobywania nowej wiedzy.

 

Dzień Chłopaka

 

30 września odbyły się szkolne odchody Dnia Chłopaka. Chłopcy w klasach – ci mali i ci duzi - otrzymali od koleżanek drobne upominki i dużo serdecznych życzeń.

 

 

 
Bezpieczna droga do szkoły
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 24 września 2019 19:45

Wraz z rozpoczynającym się rokiem szkolnym ruszyła akcja ""Bezpieczna droga do szkoły". Przedsięwzięcie jest organizowane przez Grupę PSB wspólnie z Policją oraz placówkami szkolno - przedszkolnymi w całym kraju. Naszą szkołę odwiedzili: pan policjant sierż. sztab. Jakub Karpiński oraz pracownik Mrówka Stivex Zelów pan Krystian Turlej w towarzystwie cieszącej się dużym zainteresowaniem - zwłaszcza najmłodszych dzieci - Maskotki Mróweczki. Dzieci z przedszkola, zerówki oraz klas 1 - 3 miały okazję zapoznać się z podstawowymi zasadami bezpiecznego poruszania się po ulicy, zwłaszcza przy przechodzeniu przez jezdnię. Po "szkoleniu" dzieci otrzymały kamizelki i opaski odblaskowe, dzięki którym będą bardziej widoczne na drodze. Po spotkaniu nie mogło zabraknąć ćwiczeń praktycznych - każdy przedszkolak i uczeń utrwalił zasady przejścia przez jezdnię na przejściu dla pieszych przy szkole. Serdecznie dziękujemy!

 
Rozpoczecie roku szkolnego 2019/2020
Wpisany przez Administrator   
środa, 04 września 2019 22:13

2 września w Szkole Podstawowej w Kociszewie zabrzmiał pierwszy dzwonek i rozpoczęła się inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Na uroczystym apelu, poprzedzonym mszą świętą w kościele parafialnym, spotkali się nowa dyrektor szkoły, pani Marzenna Tokarczyk, przewodniczący Rady Powiatu, pan Sławomir Malinowski, Sekretarz Miasta, pan Krzysztof Borowski, ks. Mirosław Wujek, nauczyciele, pracownicy szkoły, uczniowie i licznie przybyli rodzice.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 69

45 minęło, lata lecą ...

Previous
Next
  • 1
  • 2
  • 3

Zamówienia Publiczne

Rada Rodziców
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.