Powitanie Aktualności
Aktualności
Wyprawka dla zerówki
Wpisany przez Administrator   
piątek, 28 sierpnia 2020 23:36

Wyprawka dla oddziału przedszkolnego

rok szkolny 2020/2021

2 bloki techniczne kolorowe

2 bloki rysunkowe kolorowe

Klej w sztyfcie

Plastelina

Kredki ołówkowe (dobre, trójkątne)

Nożyczki

Ołówek, gumka , pędzel

Strój na gimnastykę (krótkie spodenki, koszulka z krótkim rękawem) w worku              ( podpisane)

Kolorowanka ( podpisana)

Pakiet książek będzie do zakupu w szkole (133 zł.) „Planeta dzieci” WSiP+ diagnoza

Proszę przynieść karteczkę z danymi: imię i nazwisko, numer telefonu, wzrost dziecka, forma docierania do szkoły (autobus, własny transport).

Proszę również oto by:

Rodzice/prawni opiekunowie zobowiązani są do prowadzenia i przestrzegania zasad higieny i profilaktyki, w tym w szczególności:

  1. Rodzice/prawni opiekunowie powinni zwracać uwagę dziecku na odpowiedni sposób zasłania twarzy podczas kichania czy kasłania. Sami także powinni je stosować, bo dziecko uczy się przez obserwację dobrego przykładu;
  2. Rodzice /prawni opiekunowie powinni zaopatrzyć dziecko, jeśli ukończyło 4. rok życia, w indywidualną osłonę nosa i ust podczas drogi do i z placówki
  3. Rodzice,/opiekunowie muszą zabezpieczyć się w środki ochrony osobistej zarówno podczas przyprowadzania/odbierania dziecka ze szkoły, jak również przebywania w budynku szkoły (maseczki zakrywające usta i nos, rękawice ochronne).
  1. Rodzice/ prawni opiekunowie powinni przypominać dziecku podstawowe zasady higieny: niepodawanie ręki na powitanie, unikanie dotykania oczu, nosa i ust, zasłanianie ust i nosa przy kichaniu, kaszlu;

DO ZOBACZENIA

Katarzyna Rogaczewska

 
Harmonogram zajęć z programu RPO w nauczaniu zdalnym
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 09 czerwca 2020 00:00

Harmonogram zajęć z programu RPO w nauczaniu zdalnym SP Kociszew

od 25.05.2020r. do 26.06.2020r. realizowanych przez platformę

e - laerningową Kociszew

 

mgr Małgorzata Dylewicz

Chemia drogą eksperymentu – klasa V

  • Czwartek, godzina 13.00 – 15.30

mgr  Ilona Grzelak

Zajęcia logopedyczne – klasa II

  • Środa, godzina 11.50 – 14.35

Zajęcia logopedyczne – klasa I

  • Piątek, godzina 12.55 – 15.30

mgr  Anna Kalwinek

Zajęcia wyrównawcze z matematyki – klasa VIII

  • Poniedziałek, godzina 13.25 – 14.55
  • Wtorek , godzina 14.20 – 15.50
  • Środa, godzina  12.35 – 14.50
  • Czwartek, godzina 12.35 – 14.50
  • Piątek, godzina 13.20 – 15.35

Zajęcia wyrównawcze z matematyki - klasa VI

  • Poniedziałek, godzina 12.35 – 13.20
  • Wtorek, godzina 13.30 – 14.15

Zajęcia wyrównawcze z matematyki -  klasa IV

  • Wtorek, godzina 11.50 – 13.20

mgr Bożena Kryza

Zajęcia wyrównawcze z matematyki -  klasa I

  • Poniedziałek, godzina 12.40 – 14.20
  • Wtorek, godzina 11.10 – 11.40 , 13.25 – 14.25
  • Środa, godzina 12.40 – 14.40
  • Czwartek, godzina 11.55 – 14.00

 

mgr  Marianna Kwiatkowska

Zajęcia wyrównawcze z matematyki -  klasa II

  • Poniedziałek, godzina 12.30 – 14.45
  • Wtorek, godzina 12.30 – 14.45
  • Czwartek, godzina 12.30 – 14.45
  • Piątek, godzina 12.30 – 14.45

mgr  Monika Maślikowska – Stępień

Przyroda drogą eksperymentu – klasa IV

  • Środa, godzina 11.50 – 13.25

Biologia drogą eksperymentu – klasa VI

  • Środa, godzina 13.40 – 15.10

mgr  Jacek Malinowski

Rozwijanie kompetencji cyfrowych – klasa V

  • Środa, godzina 13.00 – 15.30

Rozwijanie kompetencji cyfrowych – klasa VII

  • Czwartek, godzina 13.00 – 15.30

Rozwijanie kompetencji cyfrowych – klasa III

  • Piątek, godzina 13.00 – 15.30

mgr  Małgorzata Słomczyńska

Fizyka drogą eksperymentu – klasa III

  • Wtorek, godzina 12.30 – 14.45
  • Środa, godzina 12.30 – 14.45

Fizyka drogą eksperymentu – klasa VI

  • Czwartek, godzina 13.00 – 15.15

Chemia drogą eksperymentu – klasa I

  • Środa, godzina 11.00 – 12.30
 
Rozstrzygnięcie konkursu „Barwy wiosny”
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 02 czerwca 2020 11:09

Rozstrzygnięcie konkursu „Barwy wiosny” fotograficzny ogród

Z przyjemnością informujemy, że konkurs fotograficzny „Barwy wiosny” został rozstrzygnięty. Celem konkursu było rozwijanie pasji i uzdolnień uczniów oraz propagowanie pasji fotografowania. Wszystkie prace były piękne, oryginalne, związane z tematem.

Decyzją jury, w kategorii klas I-IV:

  1. miejsce zajęła Julia Bębnowska
  2. miejsce Mateusz Kowalski
  3. miejsce Wojciech Wejman

W kategorii klas V-VIII:

  1. miejsce Zuzanna Kopka
  2. miejsce Igor Kryściński
  3. miejsce Aleksandra Wejman

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy.

Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach, organizowanych w naszej szkole.

 
Konkurs
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 26 maja 2020 00:00

SZKOLNY KONKURS RODZINNY POD HASŁEM

„BUDKA LĘGOWA DLA PTAKÓW”

kliknij

 

REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU WIEDZY

,,ALTERNATYWNE I NIEALTERNATYWNE ŹRÓDŁA ENERGII, ICH ROLA I ZNACZENIE”

kliknij


Szkolno - Parafialny Konkurs Plastyczny

„Jan Paweł II przyjaciel dzieci”

kliknij


REGULAMIN SZKOLNEGO KONKURSU MULTIMEDIALNEGO

,,Producenci tlenu- pospolite gatunki drzew, krzewów i roślin zielonych’’

kliknij

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 76

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.