Programy i Projekty

 

 

 

 

 

Powitanie
Powitanie
Ogłoszenie
Wpisany przez Administrator   
środa, 19 czerwca 2024 14:24

Dyrektor i Grono Pedagogiczne serdecznie zapraszają na uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024r.

  • godz. 8.00 - msza św.  w kościele parafialnym
  • godz. 9.00 - uroczystość zakończenia roku szkolnego w sali gimnastycznej

W tym dniu kursy porannych autobusów szkolnych będą bez zmian, natomiast po zakończonej uroczystości odjazd autobusu ok.  godz.  11.00-11.30.

Serdecznie zapraszamy!

 
VIII Festyn Rodzinny.
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 09 czerwca 2024 09:13

 

w dniu 5 czerwca 2024 roku w naszej szkole odbył się długo oczekiwany piknik rodzinny. Wydarzenie przyciągnęło wielu uczniów wraz z rodzicami oraz rodzeństwem, oferując różnorodne atrakcje i wspaniałą zabawę. Jednym z głównych punktów programu były dmuchane zamki, które cieszyły się ogromną popularnością wśród dzieci. Maluchy mogły skakać, biegać i wspinać się do woli, co zapewniło im mnóstwo radości i śmiechu. Kulminacyjnym momentem pikniku była jednak zabawa w pianie, która odbyła się pod koniec imprezy. Ogromne ilości piany rozprowadzono na terenie placówki, a dzieci z entuzjazmem rzuciły się w białe obłoki, bawiąc się i śmiejąc do utraty tchu. Widok był niesamowity, a radość maluchów udzieliła się również dorosłym, którzy z uśmiechami na twarzach przyglądali się szalejącym pociechom. Piknik okazał się wielkim sukcesem, integrując społeczność szkolną i dostarczając niezapomnianych wrażeń wszystkim uczestnikom.

 

Więcej…
 
Światowy Dzień Ochrony Środowiska.
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 09 czerwca 2024 09:08

 

5 czerwca, z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska, w naszej szkole odbyły się uroczyste obchody poświęcone tematyce ekologicznej. Wydarzenie zgromadziło uczniów, nauczycieli oraz lokalną społeczność, podkreślając znaczenie dbałości o naszą planetę. Podczas uroczystości wręczono nagrody dla dzieci z Punktu oraz Oddziału Przedszkolnego, którzy wyróżnili się w konkursach ekologicznych. Podczas warsztatów ekologicznych dzieci wraz z rodzicami wykonali Elektrośmiecioludka. Odbyła się również Olimpiada sportowo - ekologiczna „Moc natury”, w której dzieci rywalizowali w konkurencjach sprawnościowych oraz intelektualnych. Zwycięzcy otrzymali dyplomy oraz upominki, a ich prace zostały zaprezentowane na specjalnej wystawie. Nagrody zostały ufundowane przez Starostwo Powiatowe. Najważniejszym punktem programu było oficjalne otwarcie nowej ekopracowni fizyczno - chemicznej, która została wyposażona w nowoczesne narzędzia i materiały dydaktyczne, umożliwiające prowadzenie zajęć z zakresu ekologii i ochrony środowiska. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała pani dyrektor wraz z zaproszonymi gośćmi. Uczniowie wraz z nauczycielem przygotowali lekcje, w której zaprezentowali nowe wyposażenie sali. Uczniowie wraz z nauczycielami i rodzicami z entuzjazmem uczestniczyli w tej inicjatywie.

 

Więcej…
 
Festyn Rodzinny 2024
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 02 czerwca 2024 17:50

 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 43

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP

Deklaracja Dostępności
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.