Powitanie Aktualności Aktualności XI edycja Lig Przedmiotowych
XI edycja Lig Przedmiotowych
Wpisany przez Administrator   
środa, 26 maja 2010 21:27

Zakończyła się jedenasta edycja Lig Przedmiotowych,  które odbywają się w ramach projektu edukacji ekologicznej pn. Pejzaż Zelowski. Ligi  są przedsięwzięciem organizowanym przez Towarzystwo Szkolne, stowarzyszenie działające przy szkole w Kociszewie.

W dniu 25 maja w Domu Kultury w Zelowie spotkało się 60  najlepszych uczniów w dziedzinie przyrody, historii i matematyki ze wszystkich szkół z Gminy  Zelów. Uczniowie w ciągu 45 minut,  rozwiązywali testy składające się z trzydziestu zadań zamkniętych, wybranych spośród blisko 300 zadań jakie do każdej ligi przysłali nauczyciele.

Tegoroczne wyniki przedstawiają się następująco:

Liga Historyczna

1.

Błoch

Marek

SP numer 4 Zelów

20

2.

Siciarz

Radosław

SP Kociszew

20

3.

Zaworski

Łukasz

SP numer 2 Zelów

19

4.

Hańczka

Sylwia

SP Kociszew

18

5.

Wiśniewski

Mateusz

SP numer 4 Zelów

18

6.

Muszkiewicz

Adrianna

SP Kociszew

18

7.

Sowała

Klaudia

SP Bujny Szlacheckie

18

8.

Rogut

Daria

SP Wygiełzów

18

9.

Klemczak

Marta

SP numer 4 Zelów

17

10.

Jachimek

Sebastian

SP Wygiełzów

17

 

Liga matematyczna

1.

Szafran

Marek

SP numer 2 Zelów

25

2.

Kędziak

Bartłomiej

SP Kociszew

23

3.

Wejman

Mateusz

SP numer 2 Zelów

23

4.

Jachimek

Sebastian

SP Wygiełzów

22

5.

Rybak

Martyna

SP numer 2 Zelów

21

6.

Rojszczak

Kamil

SP numer 2 Zelów

21

7.

Krajda

Katarzyna

SP numer 4 Zelów

19

8.

Szamota

Agata

SP numer 4 Zelów

18

9.

Grodzka

Sandra

SP Bujny Szlacheckie

18

10.

Rogut

Daria

SP Wygiełzów

18

 

Liga Przyrodnicza

1.

Bedlechowicz

Piotr

SP Bujny Szlacheckie

24

2.

Gapik

Angelika

SP Bujny Szlacheckie

21

3.

Antoszczak

Kamil

SP Bujny Szlacheckie

21

4.

Kosmalska

Izabela

SP Bujny Szlacheckie

21

5.

Hańczka

Sylwia

SP Kociszew

21

6.

Rogut

Daria

SP Wygiełzów

20

7.

Froncala

Ilona

SP Kociszew

20

8.

Lewandowska

Justyna

SP numer 2 Zelów

19

9.

Buczyńska

Jolanta

SP Kociszew

19

10.

Kopka

Nikola

SP Wygiełzów

18

11.

Zaworski

Łukasz

SP numer 2 Zelów

18

 Przedsięwzięcie jest organizowane przy wsparciu Burmistrza Zelowa i Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i GW w Łodzi.

Nagrody uczestnikom wręczali Pan Jacek Malinowski prezes stowarzyszenia i dyrektor szkoły w Kociszewie,  Marek Myroniuk.

 

Zamówienia Publiczne

Rada Rodziców

RPO

SKS




Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.