Partnerzy i Projekty

 

 

 

 

Powitanie Aktualności Aktualności Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 listopada 2021 23:20

Dziś tj.25.11.21r. gr.” Tropicieli”, „Małych Odkrywców” oraz klasy I-III obchodziły „Dzień Pluszowego Misia”.
Dzieciaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Z okazji dnia Pluszowego Misia została stworzona specjalna, okolicznościowa dekoracja sali. Dzieci poznały historię Święta Pluszowego Misia, oraz lubianych misiach z dziecięcych bajek.
Została przedstawiona postać m.in., misia Uszatka, Niedźwiedzia przyjaciela Maszy, misia Haribo oraz misia Yogi. Wspólnie bawiły się przy piosenkach „ Pluszowy miś” oraz „Jadą, jadą misie”. Zabawy i uśmiechu nie było końca. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji. Największą był występ nauczycielek z grup przedszkolnych..... Nie obyło się też bez zabaw ruchowych, konkursów matematycznych, układaniu na czas puzzli z postaciami misia.
Całej zabawie towarzyszyły misiowe tańce . Dzieciaki brały udział w zabawie kołowej z chustą animacyjną na której to leżały wszystkie misie przyniesione do szkoły. Na zakończenie „Misiowej Przygody” każde dziecko zrobiło sobie zdjęcie w zmisiowanej fotobudce. Ważnym celem dotyczącym obchodów „Dnia Misia” było rozwijanie i kształtowanie u dzieci poczucia konieczności poszanowania zabawek.
„Pamiętajmy!- Miś to najlepszy przyjaciel dziecka”.
Podczas imprezy zostały również wręczone nagrody za udział w Gminnym Konkursie Plastycznym "Pokochajmy pocztówkę na nowo", który zorganizowało Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Zelowie. Laureaci otrzymali 1 miejsca: Kaja Kowalska, Wiktoria Czajka, Inga Kowalska i Szymon Bednarek. Pozostałe dzieci otrzymały nagrody za udział: Kaja Krystyniak, Przemek Drzewosz, Maciuś Rogut, Nadia Drzewosz, Oskar Czajka i Kazik Krystyniak.
Podziękowania kierujemy w stronę rodziców, którzy aktywnie uczestniczyli w konkursie, pomagając dzieciom w wykonaniu prac.

 

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.