Programy i Projekty

 

 

 

 

 

Powitanie Pasowanie na Przedszkolaka
Pasowanie na Przedszkolaka
Wpisany przez Administrator   
środa, 25 października 2023 20:16

 

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

25 października w naszej szkole odbyła się ważna uroczystość dla najmłodszych dzieci, Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z Punktu Przedszkolnego oraz Oddziału Przedszkolnego, które wstąpiły do grona uczniów Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Kociszewie.

Uroczystość rozpoczęła się od powitania gości i przedstawienia krótkiej części artystycznej, w której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były więc, wierszyki, piosenki, zabawy ruchowe i tańce. Ale nie tylko… było również odśpiewanie hymnu naszej szkoły oraz taniec, który dzieci wykonały wspólnie z rodzicami, wszyscy świetnie się bawili.

Po części artystycznej, dzieci obiecały: zgodnie bawić się w przedszkolu, przychodzić każdego dnia z uśmiechem, słuchać pani i pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem.

Po złożonej obietnicy, Pani Dyrektor Marzenna Tokarczyk dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na przedszkolaka.

Na pamiątkę tego ważnego wydarzenia każdy przedszkolak otrzymał słodki upominek zarówno od Pani Dyrektor, jak również upominki od Pana Burmistrza Tomasza Jachymka za co bardzo Dziękujemy. Ponadto dzieci otrzymały dyplomy pasowania oraz prezenty od rodziców i grona pedagogicznego.

Dziękujemy paniom wychowawczyniom, Patrycji Sicińskiej i Ewie Wolnej, za przygotowanie dzieci do tak ważnej uroczystości.

Wszystkim nowo pasowanym Przedszkolakom  życzymy dużo sukcesów.

Pozdrawiamy Was, było Pięknie!

 

 

 

 

 

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP

Deklaracja Dostępności
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.