Programy i Projekty

 

 

 

 

 

Powitanie Spotkanie ze strażakami.
Spotkanie ze strażakami.
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 07 maja 2023 21:43

W Dniu 29 kwietnia 2023 roku w naszej szkole gościła grupa poszukiwawczo-ratownicza Ochotniczej Straży Pożarnej Łódź- Jędrzejów. Łódzcy strażacy gościli u nas w ramach współpracy naszej szkoły z różnymi instytucjami, miedzy innymi z tymi, które ratują ludzkie życie. Spotkanie zorganizowała nasza nauczycielka pani Aleksandra Pawelczyk, która jest członkiem tejże jednostki.

Strażacy Dariusz Lewicki, Anna Leśkiewicz i Vito opowiedzieli o swojej służbie i przedstawili nam psy Korso i Jogurt. Bardzo dużo informacji, w większości nowych, które nam przedstawili dały obraz pracy strażaka oraz jego psa.

Dziękujemy i życzymy, jak naj mniej wyjazdów na akcję.

 

 

 

Dowóz

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP

Deklaracja Dostępności
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.