Programy i Projekty

 

 

 

 

 

Powitanie Dzień Głośnego Czytania
Dzień Głośnego Czytania
Wpisany przez Administrator   
niedziela, 01 października 2023 21:45

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2023

28 września obchodziliśmy w naszej szkole Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania. Jego cykliczne obchody w naszej placówce, jak i w całej Polsce, mają zachęcić dzieci i młodzież do częstego sięgania po książki.

Dzieciom z młodszych klas fragmenty swoich ulubionych książek czytali nauczyciele naszej szkoły, a gość specjalny, zaproszona pracownica Biblioteki Miejskiej w Zelowie Filia w Kociszewie, zaprezentowała uczniom przedstawienie japońskiego teatrzyku obrazkowego.

Uczniowie starszych klas mieli zaś okazję obejrzeć inscenizację „Dziada i baby” Józefa Ignacego Kraszewskiego w wykonaniu swoich koleżanek i kolegi.

Pamiętajmy na co dzień, że głośne czytanie dzieciom stymuluje ich rozwój, wzbogaca słownictwo i pobudza wyobraźnię.

 

 

Dowóz

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP

Deklaracja Dostępności
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.