Programy i Projekty

 

 

 

 

 

Powitanie Konkurs Wiedzy
Konkurs Wiedzy
Wpisany przez Administrator   
środa, 18 października 2023 23:26

W dniu dzisiejszym tj. 18 października 2023 roku w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs „Test wiedzy o… Unii Europejskiej”, który zorganizowany został w ramach projektu „Europa da się poznać”. Projekt ten dofinansowano ze środków Programu „Działaj Lokalnie” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce. W konkursie wzięli udział uczniowie klas 4-6 w dwuosobowych drużynach z następujących szkół: Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Kociszewie, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Obrońców Praw Człowieka w Zelowie, Szkoła Podstawowa nr 2 w Zelowie, Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza w Zelowie Szkoła Podstawowa im. Janusza Kusocińskiego w Łobudzicach oraz Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Wygiełzowie. Zadaniem uczniów było wylosowanie i prawidłowe odpowiedzenie na wylosowane pytanie. Uczestnicy losowali spośród puli 49 pytań i odpowiadali w kolejności 6 rund. Za każdą prawidłową odpowiedź zdobywali punkty w postaci cukierków. Jury nie miało łatwego zadania, gdyż „walka” była bardzo wyrównana i ostatecznie jednogłośnie zdecydowali, że wszyscy zasługują na 1 miejsce. Nagrody zostaną przekazane na Pikniku europejskim, który odbędzie się w naszej szkole pod koniec listopada. Dla wszystkich przybyłych gości, czekał poczęstunek oraz wspaniała zabawa. Bardzo dziękujemy za udział w naszym przedsięwzięciu.

 

Dowóz

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP

Deklaracja Dostępności
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.