Programy i Projekty

 

 

 

 

 

Powitanie XXI Gminny Konkurs Ortograficzny
XXI Gminny Konkurs Ortograficzny
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 25 kwietnia 2024 22:11

24 kwietnia w naszej szkole odbył się dwudziesty pierwszy  Gminny Konkurs Ortograficzny dla klas trzecich o tytuł „ Mistrza  Ortografii”. Patronat nad konkursem sprawowali: Burmistrz Miasta i Gminy Zelów, Spółdzielnia Uczniowska „ Jedność”.  Władze miasta zakupiły nagrody książkowe, natomiast spółdzielnia działająca na terenie naszej szkoły zafundowała napoje i batoniki. W przedsięwzięciu wzięło udział dwudziestu czterech  uczniów z terenu gminy. Komisja w składzie: Marianna Kwiatkowska, Dorota Drzewosz, Aneta Morzyńska, Mirosława Jańczyk, Edyta Kuśmirek, Marzanna Kubik wyłoniła „ Mistrza Ortografii”, którym została uczennica Szkoły Podstawowej nr 2- Agata Dreczko. Drugie miejsce zajęli uczniowie: Alicja Burasiewicz SP nr 2, Mateusz Kopala SP nr 4, Sara Dymińska SP nr 4, Julia Zajączkowska  SP w Kociszewie, Nikola Niedzielska SP w Łobudzicach. Na trzecim miejscu uplasowali się: Tomasz Czajkowski SP nr 2 w Zelowie, Lena Grzelak SP nr 2 w Zelowie, Jan Guzicki SP nr 4 w Zelowie, Matylda Stępnik SP nr 4 w Zelowie, Zosia Gral SP w Wygiełzowie, Zuzanna Skalska SP w Wygiełzowie, Szymon Malinowski SP w Wygiełzowie, Iga Drzewiecka SP w Kociszewie, Maja Ambroszkiewicz SP w Kociszewie, Vanessa Zintek SP w Łobudzicach. Wszystkim nagrodzonym oraz laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych fantastycznych przygód językowych.

Dzieci pod opieką pana Jacka Malinowskiego miały również okazję zwiedzić naszą placówkę i podzielić się subiektywnymi wrażeniami. Pięknie dziękujemy fundatorom, opiekunom, „ dobrym duchom” czuwającym nad projektem i w przyszłym  roku szkolnym zapraszamy dzieci z  następnego rocznika   do wzięcia udziału w naszym konkursie.

Koordynatorem konkursu była pani Ilona Grzelak, której serdecznie dziękujemy za ogromny wkład pracy w organizację konkursu.

 

 

Rada Rodziców

Zamówienia Publiczne

BIP

Deklaracja Dostępności
Stworzone dzięki Joomla!. Designed by: free joomla templates ntc dedicated hosting Valid XHTML and CSS.